Darmowa dostawa od 500zł
powierzchnia oczyszczania 30 - 80 m², wydajnosć do 600 m³/h

Wybierz wersję - Tabela cenowa

Nazwa produktu Cena netto
AP350W* - dostępny od stycznia 2021 2031.71 zł
Cena od:
2499.00
2031.71 zł netto
 • Towar dostępny
 • 21Dni na zwrot
 • Zamówienie inndywidyalne
 • 15złMinimalny koszt wysyłki

* towar dostępny na indywidualne zamówienie.

INDYWIDUALNE RABATY DOTYCZĄCE WYBRANYCH PRODUKTÓW NA ZAPYTANIE! Infolinia: +48 690 912 711

                             

 • Parametry
 • Opis
 •  Wymiary
 • Dane techniczne podstawowe
Model AP350W* - dostępny od stycznia 2021
Wydajność (m3/h) 600
Moc (W) 65
Napięcie (V) 230
Poziom hałasu (db(A)1m) min. 20dB - max. 54dB
Filtr wstępny, HEPA, węgla aktywowanego, fotokatalityczny, lampa UV, jonizator, nawilżanie powietrza
Waga (kg) 10,8

Oczyszczacz powietrza AP350 należy do najnowocześniejszych urządzeń poprawiających jakość powietrza w pomieszczeniach do 80m2: oprócz wyjątkowo sprawnej filtracji zanieczyszczonego powietrza, AP350 posiada funkcję jonizatora i nawilżacza. To czyni oczyszczacz AP350 kompleksowym urządzeniem, które dba o zdrowie i komfort życia alergików, astmatyków, palaczy, oraz osób uskarżających się na dolegliwości związane z coraz powszechniejszym zjawiskiem smogu.

 •     dotykowy panel sterujący
 •     filtr wstępny
 •     filtr HEPA
 •     filtr węgla aktywowanego
 •     jonizator
 •     lampa UV
 •     wskaźnik jakości powietrza
 •     4-stopniowa regulacja wentylatora
 •     funkcja timera
 •     tryb snu
 •     wskaźnik wymiany filtrów
 •     blokada rodzicielska

Urządzenie wyposażono w 8-stopniowy proces poprawy jakości powietrza:

    Filtr wstępny czyli mikroporowata gąbka, która ma za zadanie zatrzymać na swojej powierzchni większe cząstki zanieczyszczeń tj. kurz, sierść, włosy

    Filtr HEPA a dokładniej filtr H13. Filtr tej klasy zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm, oraz do 95% cząstek w rozmiarach od 0,1 µm do 0,3 µm. Zatrzymują również komórki pierwotniaków, grzybów, bakterii, roztoczy, pyłków etc.

    Filtr węgla aktywowanego charakteryzuje się dużą powierzchnią adsorpcyjną wynikającą z mikroporowatej struktury. Na jego powierzchni zatrzymuje się większość organicznych jak i nieorganicznych związków chemicznych. Skutecznie absorbuje dymy, zapachy, oraz metale ciężkie.

    Sito molekularne podobnie jak filtr węgla aktywnego materiał użyty do tego filtra posiada dużą ilość porów ( o innej wielkości niż węgiel aktywny) – dzięki czemu oczyszcza powietrze z cząstek o innej wielkości niż filtr węglowy).

    Lampa UV – światło ultrafioletowe niszczy struktury DNA bakterii i wirusów, które nie zatrzymały się na filtrze HEPA.

    Filtr fotokatalityczny zastosowany w oczyszczaczach Warmtec składa się z gąbki na której powierzchni zastał trwale naniesiony dwutlenek tytanu (TiO2). Z powodzeniem katalizuje on zanieczyszczenia powietrza. Dwutlenek tytanu jest nietoksyczny i trwały.

    Jonizator jest urządzeniem generującym jony ujemne (aniony), które przyciągają dodatnie cząsteczki znajdujące się w powietrzu (np. kurz, pyłki, alergeny), tworząc cząsteczki na tyle duże, że nie są one w stanie utrzymać się w powietrzu. Co każdą sekundę urządzenie emituje do pomieszczenia 10 milionów cząstek jonów ujemnych (anionów), które polepszają strukturę powietrza.

    Ewaporacyjny nawilżacz powietrza, zapewnia odpowiedni wskaźnik wilgotności powietrza, a para wodna wytrąca pyłki, kurz, i inne zanieczyszczenia gromadzące się w powietrzu.

 

Produkt z Atestem

ATEST HIGIENICZNY PZH

Produkt z Atestem

Oczyszczacze Warmtec posiadają atest higieniczny PZH, który jest gwarantem bezpieczeństwa dla zdrowia użytkowników. Uzyskanie atestu PZH oznacza brak szkodliwości urządzenia dla środowiska oraz jest znaczącym atutem w ofertach przetargowych.

Inteligentne zarządzanie

Za pomocą wbudowanego czujnika urządzenie jest w stanie natychmiast sprawdzić aktualną jakość powietrza. Po skończonym procesie oczyszczania urządzenie automatycznie przełącza się na oszczędny tryb pracy. Możliwe jest zaprogramowanie czasu wyłączenia oczyszczacza, aby zapobiec niepotrzebnemu zużyciu energii.

Cyfrowy wyświetlacz

Ogromną zaletą oczyszczacza AP350 jest wbudowany cyfrowy wyświetlacz I wysoce precyzyjny czujnik optyczny, który mierzy poziom pyłu zawieszonego PM2,5 w pomieszczeniu, a wynik pokazuje na cyfrowym wyświetlaczu. Dodatkowo urządzenie wyposażono w program informujący użytkowników o potrzebie wymiany filtra.

Kolorowa listwa LED

Wskaźnik jakości powietrza jest pokazywany za pomocą odpowiedniego koloru na ledowej listwie oczyszczacza.

Bezpieczeństwo użytkowników

Urządzenie posiada wbudowany bezpiecznik, który automatycznie odcina dopływ prądu w przypadku wykrycia usterki lub awarii. Zadbano też o bezpieczeństwo dzieci – jeśli przednia pokrywa oczyszczacza zostanie otworzona, urządzenie automatycznie wyłączy się, co chroni dzieci przed dostępem do pracującego wentylatora zamontowanego wewnątrz obudowy. Oczyszczacz posiada wbudowany czujnik przechyłu – w przypadku przewrócenia urządzenia, zasilanie zostaje automatycznie odcięte.

  Wymiary mm
AP350W* - dostępny od stycznia 2021 39,1 / 60,3 / 24,5 cm
Wydajność (m3/h) Moc (W) Napięcie (V) Poziom hałasu (db(A)1m) Filtr Waga (kg)
AP350W* - dostępny od stycznia 2021 600 65 230 min. 20dB - max. 54dB wstępny, HEPA, węgla aktywowanego, fotokatalityczny, lampa UV, jonizator, nawilżanie powietrza 10,8