Darmowa dostawa od 500zł
Nagrodzony Kinetic® Advance z Vent-Axia jest kolejną generacją systemów wentylacyjnych służących do odzysku ciepła. Jest przeznaczony do zapewnienia najwyższego poziomu komfortu i kontroli, zapewniając najlepsze możliwe odczucia klienta.

Wybierz wersję - Tabela cenowa

Nazwa produktu Średnica przyłącza Ø Cena netto
Kinetic Advance S (wersja prawa) 125 6452.37 zł
Kinetic Advance S (wersja lewa)* 125 6452.37 zł
Cena od:
7936.41
6452.37 zł netto
  • Towar dostępny
  • 21Dni na zwrot
  • Zamówienie inndywidyalne
  • 15złMinimalny koszt wysyłki

* towar dostępny na indywidualne zamówienie.

INDYWIDUALNE RABATY DOTYCZĄCE WYBRANYCH PRODUKTÓW NA ZAPYTANIE! Infolinia: +48 690 912 711

                             

  • Parametry
  • Opis
  •  Wymiary
  • Dane techniczne podstawowe
Model Kinetic Advance S (wersja prawa)
Wydajność (m3/h) 350
Maksymalne ciśnienie (Pa) 700
Moc (W) zabudowana nagrzewnica wstępna 2 kW zabezpieczająca wymiennik przed zamrażaniem
Napięcie (V) 230
Wymiennik 94%
Waga (kg) 27
Średnica przyłącza Ø (mm) 125
Model Kinetic Advance S (wersja lewa)*
Wydajność (m3/h) 350
Maksymalne ciśnienie (Pa) 700
Moc (W) zabudowana nagrzewnica wstępna 2 kW zabezpieczająca wymiennik przed zamrażaniem
Napięcie (V) 230
Wymiennik 94%
Waga (kg) 27
Średnica przyłącza Ø (mm) 125
Pobierz kartę katalogową

Ta centrala wentylacyjna zapewnia energooszczędną wentylację budynków mieszkalnych i podobnych obiektów zgodnie z wymogami najnowszych brytyjskich przepisów budowlanych określonymi w dokumencie F z 2010 roku.


Urządzenie zaprojektowano tak, aby zapewnić całodobową wentylację wyciągową stęchłego, wilgotnego powietrza z łazienek, toalet, pomieszczeń gospodarczych oraz kuchni. Przy wyciągu stęchłego powietrza wymiennik ciepła w urządzeniu przesyła do 94% ciepła do nawiewu skierowanego do sypialni i salonu. Zapewnia to odzysk znaczących ilości energii, a jednocześnie niższe koszty ogrzewania i bardziej komfortowe warunki.
Ponadto w części modeli są dostępne opisane poniżej rozwiązania, które w określonych przypadkach można zamontować jako wyposażenie dodatkowe.
Funkcja stałego wydatku pozwalająca uzyskać niezmienny przepływ niezależnie od stopnia drożności filtrów.

Funkcje i zalety:
• wydajność: do 350 m³/h;• przeznaczenie: domy jednorodzinne o powierzchni do 180 m²;
• centrala stojąca z możliwością montażu na ścianie;• przeciwprądowy wymiennik ciepła (odzysk ciepła do 94%);
• wentylatory EBM-PAST z oszczędnymi silnikami EC;
• sterowanie aplikacją mobilną ze smartfona poprzez sieć WiFi;

• dotykowy panel sterowania na obudowie z menu w języku polskim;
• klasa energetyczna: A+;• kompaktowa obudowa o wymiarach: L/D/H 660×443×760 mm;
• centrala dostępna w dwóch wersjach - prawo i lewostronna

• niski poziom hałasu;• 100% by-pass letni
• zabudowana nagrzewnica wstępna 2 kW zabezpieczająca wymiennik przed zamrażaniem
 

Nagrodzony Kinetic® Advance z Vent-Axia jest kolejną generacją systemów wentylacyjnych służących do odzysku ciepła. Jest przeznaczony do zapewnienia najwyższego poziomu komfortu i kontroli, zapewniając najlepsze możliwe odczucia klienta.

Nowe doświadczenia
Skrupulatnie zaprojektowane powierzchnie wewnętrzne z wykorzystaniem najnowszej technologii CFD zapewniają maksymalizację przepływu powietrza przez urządzenie, minimalizując hałas i zużycie energii. Cecha ta spełnia najwyższe oczekiwania klientów na cichą i wydajną instalację wentylacyjną. Dzięki szerokiej gamie produktów instalatorzy są w stanie dobrać rozwiązanie uszyte na miarę potrzeb klienta.

Jakość powietrza i zdrowie
Staraliśmy się, aby jednostka Advance była najbardziej elastycznym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Optymalizacja była ukierunkowana na każdy aspekt projektu, aby zapewnić realną poprawę, jakości życia. Niezależnie od środowiska zewnętrznego, mamy sposób, aby zapewnić bezpieczną przestrzeń życiową. Nasze zakresy opcji filtrowania, nawet w klasie F7 zapewniają, że nawet w obszarach silnie zanieczyszczonych mamy możliwość chronić życie mieszkańców i zapobiegać problemom związanym z oddychaniem.

Niski poziom hałasu
Najczęstszą obawą właścicieli domów jest fakt generowania hałasu przez urządzenia wentylacyjne. W Kinetic Advance absolutna optymalizacja każdego elementu urządzenia niweluje generowanie i transmisję hałasu obydwu wentylatorów oraz przepływu powietrza. Wierzymy, że posiadamy jedną z najcichszych jednostek pośród dostępnych na rynku.Wentylacja, jakiej oczekujesz
Poświęciliśmy nasz czas na analizę każdego elementu sterowania. Zmiana wydajności na oczekiwaną przez Ciebie wartość jest dostępna w każdym momencie. Wraz z programowalnym sterownikiem masz możliwość załączenia chwilowego przewietrzenia np. w okresie wysokiej wartości temperatury w okresie gorącego lata lub możesz spowolnić prędkość wentylatorów, gdy tylko twoje dziecko kładzie się do łóżka. Niezależnie od sytuacji, Advance może być dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Sterowalność
W przypadku ukrycia jednostki w pomieszczeniach technicznych lub na poddaszu stworzyliśmy możliwości zdalnego sterowania jednostką. Zaczynając od aplikacji na smartfony, która zapewnia szybki dostęp do sterowania jednostką niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, po zabudowany panel sterowniczy na obudowie. Opcja zależna tylko od Ciebie.


 

  A (mm) Wymiary mm
Kinetic Advance S (wersja prawa) dane na grafice 660 × 443 × 760 mm (długość × szerokość × wysokość);
Kinetic Advance S (wersja lewa)* dane na grafice 660 × 443 × 760 mm (długość × szerokość × wysokość);
Wydajność (m3/h) Maksymalne ciśnienie (Pa) Moc (W) Napięcie (V) Wymiennik Waga (kg) Średnica przyłącza Ø (mm)
Kinetic Advance S (wersja prawa) 350 700 zabudowana nagrzewnica wstępna 2 kW zabezpieczająca wymiennik przed zamrażaniem 230 94% 27 125
Kinetic Advance S (wersja lewa)* 350 700 zabudowana nagrzewnica wstępna 2 kW zabezpieczająca wymiennik przed zamrażaniem 230 94% 27 125