Darmowa dostawa od 500zł

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia
Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia lub zaksięgowania płatności. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Wysyłamy w ciągu 24h:
Towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji lub zaksięgowania płatności. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy.

Wysyłamy powyżej 24h:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy (48-72h).

Zamówienie indywidualne:
Towar na zamówienie w zależności od producenta termin realizacji może być dłuższy niż standardowy.
Przesyłki dostarczają firmy kurierskie np. DPD czy DHL. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.