Darmowa dostawa od 500zł

Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Sklep Internetowy instalszop.pl zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno gromadzonych danych jak i realizowanych płatności internetowych.

Bezpieczeństwo płatności internetowych

Płatności dokonywane w kanale płatności elektronicznych (karta, przelewy) realizowane są przez serwis PayU. Sklep Internetowy Instalszop.pl nie rejestruje, ani nie przechowuje informacji związanych z kartami kredytowymi.

PayU spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. PayU przeszło pozytywnie audyt bezpieczeństwa i otrzymało międzynarodwy certyfikat PCI DSS. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.Aby uniemożliwić przechwycenie poufnych danych informacje o danych dostępu do kont bankowych są wprowadzane przez klientów wyłącznie na bezpiecznych stronach banku.

Bezpieczeństwo gromadzonych danych

Dane osobowe gromadzone przez Sklep Internetowy Instalszop.pl są wykorzystywane wyłącznie do celów realizacji zamówień, dokonywania rozliczeń oraz rozwiązywania ewentualnych reklamacji. Dane te nie są wykorzystywane do celów marketingowych oraz nie są przekazywane żadnym innym podmiotom. Chyba że wyrazisz na to zgodę. Wszelkie dane osobowe Klientów przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści jego danych oraz ich poprawiania.

Potrafimy uszanować Twoją prywatność!