Darmowa dostawa od 500zł
Nowy wywietrznik początkujący całą rodzinę wywietrzników typu Sir jest całkowicie wykonany z laminatu poliestrowo- szklanego.

Wybierz wersję - Tabela cenowa

Nazwa produktu Cena netto
SIR 160 516.60 zł
Cena od:
516.60
635.42 zł brutto
  • Towar dostępny
  • 21Dni na zwrot
  • Zamówienie indywidualne
  • 15złMinimalny koszt wysyłki

* towar dostępny na indywidualne zamówienie.

INDYWIDUALNE RABATY DOTYCZĄCE WYBRANYCH PRODUKTÓW NA ZAPYTANIE! Infolinia: +48 690 912 711

                             

  • Parametry
  • Opis
  •  Wymiary
  • Dane techniczne podstawowe
Model SIR 160
Wydajność (m3/h) Dane techniczne oraz wymiary podane na zdjęciu.
Waga (kg) 6

OPIS TECHNICZNY

Nowy wywietrznik początkujący całą rodzinę wywietrzników typu Sir jest całkowicie wykonany z laminatu poliestrowo- szklanego. 
Jest to konstrukcja zwarta, zintegrowana w swoim zamyśle konstrukcyjnym z podstawą dachową typu B. Daje to inwestorowi łatwość montażu wywietrznika bezpośrednio do istniejącego znormalizowanego cokołu, przy pomocy czterech śrub kotwiących. W dolnej części wywietrznika znajduje się krótki króciec przyłączeniowy, do którego można w łatwy sposób przyłączyć kanał wentylacyjny.
Konstrukcja wywietrznika dzięki specjalnie ukształtowanym kieszeniom oraz prostopadle do nich umieszczonym żaluzjom pozwala efektywnie wykorzystać sile wiatru niezależnie od kąta padania wiatru na wywietrznik . Wydajność wywietrznika jest wysoka i w każdym przypadku profile jego konstrukcji uniemożliwiają wpychanie powietrza do kanału wentylacyjnego. W górnej części wywietrznika znajduje się pokrywa wyczystkowa, dzięki której kanał wentylacyjny może być w łatwy sposób wyczyszczony.
Kolorystyka wywietrznika jest dowolna , pigment jest bardzo trwały wprowadzony do masy już na etapie zdejmowania wywietrznika z formy  i całkowicie odporny jest na warunki meteorologiczne, dzięki temu raz zamontowane urządzenie efektywnie pracuje i nie zmienia swojej barwy nawet kilkanaście lat.
 

 

RYSUNKI TECHNICZNE

 

CHARAKTERYSTYKI

 

  Wymiary mm
SIR 160 Dane techniczne oraz wymiary podane na zdjęciu.
Wydajność (m3/h) Waga (kg)
SIR 160 Dane techniczne oraz wymiary podane na zdjęciu. 6